Odwiedź nas na  facebook.com/rts                 Masz pytania? Zadzwoń do nas:  91 461 55 77  lub napisz   biuro@rtsnarzedzia.pl

RTS Narzędzia Szczecin

Wszystkie kategorie

Narzędzia ręczne


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /new.rts/components/com_k2/models/item.php on line 877
środa, 26 luty 2020 18:47

Duża wydajność w szlifierkach Metabo dzięki silnikowi marathon Wyróżniony

W nowej linii szlifierek kątowych Metabo zostało poprawione kilka rzeczy, ale pozostało w nich to, co najlepsze - silniki Metabo Marathon. Co w nich takiego wyjątkowego?

 

BOGATA OFERTA W KLASACH OD 900 DO 1700 W.

Odpowiednia mała szlifierka kątowa do każdego zastosowania:

  • „Do czyszczenia i usuwania zadziorów Zum Reinigen und Entgraten
  • Do lekkich i ciężkich robót przy cięciu i szlifowaniu zgrubnym
  • Do intensywnego szlifowania zgrubnego w pracy zmianowej  w warunkach przemysłowych

Jeszcze większa moc i perfekcyjna ergonomia. Made in Germany.

 

SYSTEM SZCZOTEK WĘGLOWYCH: DWUKROTNIE DŁUŻSZA ŻYWOTNOŚĆ!

Mniejsze zużycie – niższe koszty.

 

  • „„100% dłuższa żywotność

  • „„Od teraz we wszystkich szlifierkach kątowych Metabo o mocy 1550, 1700 i 1900 W

  • „„Najdłuższa żywotność całkowita w porównaniu w produktami konkurencjiPodwojona żywotność szlifierek kątowych Metabo

 

Szlifierki kątowe ø 100-150 mm


Kompaktowe szlifierki kątowe Metabo: maksymalna wydajność przy minimalnych rozmiarach

W przypadku naszych szlifierek kątowych to ich użytkownicy definiują ograniczenia, a nie same elektronarzędzia. Metabo oferuje urządzenia o mocy od 720 do 1700 W i średnicy tarczy od 100 do 150 mm, które są właściwym rozwiązaniem do każdego zastosowania i rodzaju wykonywanych prac, a w ofercie znajduje się również kompatybilny osprzęt.

Kompaktowe szlifierki Metabo – duża wydajność dzięki silnikowi Metabo marathon

Dzięki wyjątkowo mocnemu i zgłoszonemu do opatentowania silnikowi Metabo Marathon oraz innowacyjnej koncepcji wentylacji nasze szlifierki kątowe umożliwiają nieprzerwaną pracę w niemal każdej sytuacji. Niezależnie od wyzwań stawianych elektronarzędziom nasze mocne szlifierki kątowe są niedoścignione pod względem wytrzymałości, odporności na przeciążenia i wydajności. Jednocześnie przekonują do siebie niewielkim obwodem uchwytu i doskonałą ergonomią.

Kompaktowe szlifierki Metabo gwarantują bezpieczną pracę

Najwyższy priorytet ma również bezpieczeństwo - niemal wszystkie modele kompaktowe są wyposażone w sprawdzone od 1966 roku mechaniczne sprzęgło przeciążeniowe S-automatic, które bez zwłoki wyłącza silnik w przypadku zablokowania tarczy. Dzięki temu oferujemy najbardziej niezawodny system zapobiegania odrzutowi, jaki jest dostępny na rynku i który redukuje odrzut do absolutnego minimum. Nasze szlifierki kątowe o mocy od 1250 do 1700 W są dostępne również z wyłącznikiem wyposażonym w funkcję czuwakową oraz opatentowanym, mechanicznym hamulcem tarczy: najszybszy na rynku system hamowania oferuje użytkownikom maksymalne bezpieczeństwo i zatrzymuje tarczę po wyłączeniu, również w przypadku zaniku napięcia, w czasie krótszym niż 2 sekundy. Począwszy od mocy 1250 W niektóre urządzenia są dostępne również ze zintegrowanym autobalanserem. Najskuteczniejszy system antywibracyjny na rynku i dodatkowa rękojeść Metabo VibraTech pozwalają bezproblemowo używać szlifierek kątowych Metabo w trybie pracy ciągłej przez czas dłuższy niż osiem godzin. Wibracje są redukowane do minimum. Jednocześnie zredukowane wibracje sprawiają, że tarcze szlifierskie wytrzymują nawet dwa razy dłużej.

Odpowiedni osprzęt do każdego zastosowania: kompaktowe szlifierki kątowe Metabo

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalny osprzęt do naszych mocnych, kompaktowych szlifierek kątowych, przeznaczony do różnorodnych zastosowań: ściernice lamelkowe, fibrowe arkusze szlifierskie, specjalne materiały ścierne do stali nierdzewnej oraz wysokowydajne tarcze tnące i ściernice do obróbki zgrubnej z ceramicznym ziarnem ściernym należące do serii M-Calibur, które zapewniają optymalny rezultat pracy i maksymalną produktywność.

Oferując kompaktowe szlifierki kątowe w każdej klasie mocy oraz kompatybilny z nimi osprzęt dostarczamy profesjonalnym użytkownikom doskonałe rozwiązania systemowe do każdego rodzaju zastosowań – wydajne, wytrzymałe, ergonomiczne i bezpieczne.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /new.rts/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
×

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami! Chętnie na nie odpowiemy.

 91 461 55 77     biuro@rtsnarzedzia.pl


GÓRA